Drivers


No. Name Home Town
2 Paul Harrison Rotherham
3 Chris Fort Silsden
4 Dan Johnson Worksop
8 Catherine Harris Winderton
11 Neil Scriven Cirencester
12 Michael Scriven Fairford
13 Kevlin Hassell Lower Picker
14 Roger Bromiley London
16 Matt Newson Norwich
20 Liam Gilbank Rotherham
21 Mark Gilbank Rotherham
22 Will Yarrow Desborough
23 Kev Reed Sileby
25 Bradley Harrison Rotherham
32 Chris Farnell Barrow in Furness
34 Mal Brown Liversedge
37 Chris Cowley Altincham
40 Steve Smith Brandon
43 Adam Bamford Northampton
45 Nigel Harrhy Hampton-in-Arden
48 Shaun Webster Sheffield
54 Sierd de Vries The Netherlands
57 William Fenwick Hartlepool
70 Aaron Leach Oldham
72 Ryan Jones Dewsbury
76 Aaron Cozens Chatteris
80 Stephen North Lincoln
83 Darren Clark Uttoxeter
88 Philip Whitaker Skipton
92 Jason Matthews Reading
93 Sam Makim Preston
94 John Dowson Banks
97 Murray Harrison Rothwell
98 Les Spencer Atherstone
101 Tristan Jackson Chester
103 Richard Masterson Stoke-on-Trent
104 Paul Spooner Newton Aycliffe
115 Craig McLoughlin Leeds
117 Robert Scriven Lechlade
124 Kyle Gray Cranford
126 Harry Steward Colchester
127 Austin Moore Blackburn
135 James Bailey Buxton
136 Rob Jacklin Denton
137 Sam Jacklin Denton
141 Carl Pickering Mirfield
142 Rob Whitaker Wakefield
143 Colin Clayton Bolton
146 Grant Leather Coventry
147 Eddie Collins Birstall
152 Neil Scothern Derby
164 John Fortune Midlothian
165 Roger Bailey Buxton
166 Bobby Griffin Retford
169 Billy Johnson Zouch
172 Micky Randell Sharnford
175 Karl Hawkins Silsden
180 Courtney Witts Coppull
183 Steve Whittle Winsford
186 Todd Jones Farnborough
188 Mike Kingston Winsford
192 Luke Dennis Narborough
195 Dean Whitwell Cottenham
197 Ryan Harrison Northampton
198 Nigel Whalley Northwich
207 Ben Hurdman Radford
211 Phoebe Wainman Silsden
212 Danny Wainman Silsden
213 Matthew Rogers Finedon
215 Geoff Nickolls Saxelbye
216 Jack France Liversedge
217 Lee Fairhurst Bolton
219 Jacklyn Ellis Barnsley
220 William Hunter Preston
224 Mark Gray Cranford
225 Mark Clayton Chesterfield
229 Derek Brown Barnard Castle,
234 Terry Pearce Longfield
238 Richard Bryan Clitheroe
242 Joe Nickolls Melton Mowbray
244 Mick Rogers Kidderminster
249 Jonathon Gibson Bury
267 Graeme Robson Staindrop
268 Richard Woods Newark
276 Mark Poole Stoke-on-Trent
277 Martin Southwell Skipton
278 Paul Hopkins Lincoln
280 Colin Nairn South Wigston
283 Alex Wass Leicester
284 Sam Wass Leicester
290 Jay Tomkins Roche,
293 Eliot Smith Halifax
298 Tom Spencer Atherstone
300 Paul Carter Lea
301 Mark Allen Petworth
302 Jim Bamford Spalding
303 Karl Whiteman Alfreton
306 Ian Noden Rugby
307 Tim Warwick Bedford
308 Steve Malkin Bulkington
312 John Thompson Stainforth
313 Karl Roberts Rochdale
322 James Neachell Middleton
325 Richard Davies Birstall
326 Mark Sargent Donington
335 Mark Woodhull Sileby
337 Dave Willis Wetherby
338 Chris Brocksopp Leicester
339 Anthony Lee Gloucester
341 Ian Clayton Leeds
345 Jake Harrhy Hampton-in-Arden
346 Ashley England Brentwood
348 John Wright Chesterfield
360 David Blunden Rugby
361 Steve Reedman Derby
364 Robert Plant Rochdale
372 Colin Goodswen Harleston
387 Hannah Chappel Norton Canes
389 Tom Dayman Bishops Itchington
390 Stuart Smith Newhey
398 Mark Tittcomb Sheffield
409 Luke Maw Penistone
412 Jamie Milne Stockton on Tees
415 Russell Cooper Cambridge
416 Dave Muckian Stourport on Severn
420 Jamie Huckfield Weston Sub-Edge
422 Ben Riley Salford
424 Michael Heywood Manchester
431 Ian Bond Weston Super Mare
437 Ronald Ferguson Edinburgh
443 Richard Dickerson Peterborough
451 Martin Spiers Evesham
454 Micheal Philip Forres
460 Chris Cooke Hucknall
463 James Morris Warrington
464 Luke Davidson Altrincham
478 Shane Geary Corby
481 Johnny Painter Westbury-on-Severn
483 Wayne Marshall Chesterfield
484 Craig Utley Sheffield
495 Richard Howarth Todmorden
496 Neil Holcroft Southport
498 Olly Spencer Atherstone
501 George Elwell Stowe-by-Chartley
502 Richard Wilson Skipton
515 Frankie Wainman Silsden
518 Stuart Shevill Jnr Cleland
520 John Englestone Smalbrough
524 Jason Cull Droitwich
526 Finley Sargent Donington
532 Daz Kitson March
542 Michael Blain Broughty Ferry
543 Drew Lammas Welwyn
544 Ben Howard Rochdale
549 Kevin Dodd Radcliffe
555 F. Wainman Jnr Jnr Silsden